Biz Sizi Arayalım

Belgrad Turu Vizesiz

PGS İLE BELGRAD TURU VİZESİZ !!! 3 Gece 4 Gün
2019 YILI / PERŞEMBE – PAZAR 3 , 4 ve 5* OTEL SEÇENEKLER İLE
Novisad , Karlofça,Manasiya Manastırı , Resava Mağarası , Lisine Şelalesi Turları imkanı !!!

1.Gün: İstanbul - Belgrad


İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dışhatlar Gidiş Terminali Pegasus Hava Yolları Kontuarı önünde buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından, Pegasus Hava Yolları’nın PC371 sefer sayılı uçağı ile saat 11:50’de Belgrad’a hareket. Saat 11:35’da Belgrad’a varış.Pasaport , bagaj ve gümrük işlemlerinin ardından ,Sırbistanın başkenti Belgrad Nikola Tesla Havalimanına varış ile program başlangıcı. Belgrad şehir turu. Bayraklı Camisi, Belgrad Kalesi, Damat Ali Paşa Türbesi, Saat Kulesi, Sokollu Mehmet Paşa Çeşmesi, Askeri Müze, İstanbul Kapı, Zindan Kapı, Leopoldov Kapı, Stefan Lazarevic Anıtı, Nebojsa Kulesi, Kale Meydan, Saborna Kilisesi, Cumhuriyet Meydanı, Terazi Meydanı ve Taş Meydan görülecek yerlerdir. Şehrin kalbi olarak sayılan Knez Mihajlova Caddesi'nde yapacağımız yürüyüş ile şehir turumuzu tamamlıyoruz. Burada rehberimizin bildireceği toplanma saatine kadar verilecek serbest zaman içerisinde alışveriş yapabilir, caddedeki şık kafelerin tadını çıkarabilirsiniz. Buluşmanın ardından otele transfer. Geceleme Belgrad otelde.


2.Gün: Belgrad (Novi Sad – Petrovaradin – Karlofça)


Otelde alınan kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Rehberimizin ekstra düzenleyeceği öğle yemekli Novisad – Petrovaradin - Karlofça & Indjija Outler Alışveriş turuna katılabilirler.(60EUR) Sırbistan'nın kuzeyinde kalan Voyvodina özerk bölgesine doğru yola çıkıyoruz. Voyvodina Eyaleti’nin başkenti Novi Sad’a varış ile ilk durağımız olan Petrovaradin Kalesini ziyaret ediyoruz. Kaleden muhteşem Novi Sad etkileyici manzarsında fotoğraf moalası. Daha sonra Novi Sad'ın merkezine hareket. Albert Einstein'ın da bir süre yaşadığı şehirde yapacağımız yürüyüş turu sırasında özgürlük meydanı, Svetozar Miletiç Heykeli, Katolik Katedrali, Ortodoks Aya Yorgi Katedrali, Aya Nikola Kilisesi ve Sinagog panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Programın ardından bölgenin restoran ve kafeler caddesinde keyifli serbest zaman. Buluşma sonrası bizim tarihimizde de önemli bir yere sahip olan Sremski Karlovci (Karlofça) kasabasını ziyaret etmek üzere yolculuk. Geçmişi M.Ö. 7000 yılına kadar dayanan ve tarihte her zaman önemli bir yere sahip olan kasaba, ilk Sırp ortaokulu ve yüksekokuluna ev sahipliği yapmıştır. 1922'ye kadar Sırp Ortadoks Kilisesi'nin merkezi olan Karlofça'da göreceğimiz diğer eserler; şehir meclisi, Katolik Kilisesi, Dört Aslan Çeşmesi olacak. Kasaba, Osmanlı İmparatorluğu'nun gerileme döneminin başlangıcı sayılan ve büyük çapta toprak kaybedilen ilk anlaşma olan, 1699 tarihli Karlofça Anlaşması ile Osmanlı tarihinde de önemli bir yer tutar. Anlaşmanın imzalandığı tepede yer alan Barış Şapeli'ni de ziyaret ediyoruz. Serbest zamanın ardından Burada verilecek serbest zamanın ardından Belgrad dönüş yolculuğu. Güzergah üzerinde Indjija OUTLET Shopping Center’da alışveriş için serbest zaman. Buluşma sonraı kente varış ile otelimize transfer. Geceleme Belgrad otelimizde.


3.Gün: Belgrad (Manasiya Manastırı – Resava Mağarası - Lisine Şelalesi)


Otelde alınan kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Rehberimizin ekstra düzenleyeceği öğle yemekli Manasiya Manastırı – Resava Mağarası - Lisine Şelalesi turuna katılabilirler.(65EUR) Ziyaretimizin ilk durağında Sırbistan’ın en güzel ve görkemli manastırlarından biri olan Manasiya Manastırına yolculuk. 15 yy. Despot Stefan tarafından inşa ettirilen, 11 adet kule ve surlarla örülmüş, ünlü Avrupa sanatçılarının ikona ve freskleri ile süslenmiş bu özel manastırda mistik tarihe yolculuk. Manastır ziyaretinin ardından Sırbistan ülkesinin en güzel mağaralarından biri olarak kabul edilen ve 80 milyon yıllık tarihi ile bilinen Resava Mağarısını ziyaret ediyoruz. Ziyaretin ardından Lisine Şelalesine varış. Lisine Şelalesinin görüşmesi ve şelalenin hemen yanıbaşında keyifli atmosferde alınacak balık menülü öğle yemeği için restorana varış. Alınan öğle yemeğinin ardından Belgrad dönüş yolculuğu. Belgrad varışı ile otele transfer. Geceleme Belgrad otelimizde.


4.Gün: Belgrad – İstanbul

Otelde alınan kahvaltının ardından uçuş saatine kadar serbest zaman. Rehberimizin tayin ettiği saatte buluşma ile Nikola Tesla Havalimanına hareket.Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından, Pegasus Hava Yolları’nın PC372 sefer sayılı uçağı ile saat 12:45’de İstanbul’a hareket. Saat 16:30’da İstanbul’a varış. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek dileğiyle…

Tur Hareket Tarihleri :

10 Ocak / 17 Ocak / 18 Ocak / 21 Ocak / 28 Ocak / 31 Ocak / 1 Şubat / 7 Şubat / 8 Şubat / 14 Şubat / 21 Şubat / 28 Şubat / 7 Mart / 14 Mart / 21 Mart / 28 Mart / 4 Nisan / 11 Nisan / 18 Nisan / 22 Nisan / 25 Nisan / 26 Nisan / 29 Nisan / 2 Mayıs / 3 Mayıs / 9 Mayıs / 16 Mayıs / 23 Mayıs / 31 Mayıs / 3 Haziran / 6 Haziran / 7 Haziran / 13 Haziran / 20 Haziran / 4 Temmuz / 18 Temmuz / 25 Temmuz / 1 Ağustos / 8 Ağustos / 9 Ağustos / 12 Ağustos / 15 Ağustos / 16 Ağustos / 22 Ağustos / 29 Ağustos / 5 Eylül / 12 Eylül / 19 Eylül / 26 Eylül / 3 Ekim / 10 Ekim / 17 Ekim

Sömestre : 17 Ocak / 18 Ocak / 21 Ocak / 28 Ocak / 31 Ocak / 1 Şubat

23 Nisan Çocuk Bayramı : 22 Nisan

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı : 16 Mayıs

Ramazan Bayramı : 31 Mayıs / 3 Haziran / 6 Haziran / 7 Haziran

Kurban Bayramı : 8 Ağustos / 9 Ağustos / 12 Ağustos / 15 Ağustos / 16 Ağustos

30 Ağustos Zafer Bayramı : 29 Ağustos

 

269 euro'dan başlayan fiyatlar ile!!!

Tur programında Denizli uçağı yoktur!!!

Fiyatlar ile müsaitlik ve fiyatlar için lütfen iletişime geçiniz.(Fiyatlar tarihlere ve oda durumlarına göre değişiklik gösterebilir.) 

Pegasus Hava Yolları ile İstanbul – Belgrad – İstanbul Ekonomi Sınıf Uçuş Biletleri
Alan – Otel – Alan Transferi
Yerel profesyonel Turkce rehberlik hizmetleri
Tercih edilen kategoride 3 Gece Kahvaltı dahil konaklama
Belgrad şehir turu
Bazı şehirlerde alınan mecburi yerel rehberlik hizmetleri
Tüm otoban check-point ve otopark ücretleri
Şehir Vergileri
Gümrük Vergileri
Programda belirtilen panoramik şehir turları
Havalimanı vergileri ve servis bedelleri
Müze ve ören yeri giriş ücretleri
Otelde alınan ekstralar
Tüm kişisel harcamalar
Ekstra turlar
Öğle ve akşam yemekleri
Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar
İsteğe bağlı şöför ve rehber bahşişleri
Yurtdışı çıkış harcı 15 TL
Yurtdisi seyahat saglik sigortasi
  • Kodu: 20190303
  • Kapasite: 30
  • 1 Yetişkin İçin Fiyat

    1.716,22 TL

  • (269 EUR)

KişiBunlar da İlginizi Çekebilir

Budva Turu 5 Ülke Yunanistan Arnavutluk Karadağ Kosova Makedonya

Budva Turu 5 Ülke Yunanistan Arnavutluk Karadağ Kosova Makedonya

Otobüs ile İstanbuldan yolculuğumuza başlıyoruz. 1.Gün İSTANBUL - SELANİK Siz değerli misafirlerimizle akşam saat 18.00’da Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı önünde, 18.30’da Zincirlikuyu Avantgarde Otel Önünde ve 19.00’da İncirli Ömür Restoran önünde buluşma. Ulaşımımızı sağlayacak özel otobüsümüze yerleşmemizin ardından Selanik’e hareket. Daha sonra bizlere heyecanlı bir tatilin başladığını h..

950,62 TL