Biz Sizi Arayalım

İzmir’den Direkt Direkt Uçuşla Benelüks & Paris & Almanya Turu 21 Temmuz – 27 Temmuz

Amsterdam (1) –Rotterdam – Lahey – Volendam - Brüksel (1) – Brugge Paris (3) – Luxembourg (1) –Köln

1 Haftada 5 Ülke !!!

Hollanda-Belçika-Fransa-Lüksemburg-Almanya

Sunexpress Havayolları Tarifeli Seferi ile İzmir’den Direkt Uçuş Konforu

1. GÜN İZMİR - DUSSELDORF – AMSTERDAM

Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde saat 03:30’da buluşma. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Sunexpress Hava Yolları'nın XQ968 seferi ile saat 06:00'da Dusseldorf’a hareket. Saat 08.25’de Dusseldorf’a varış ve Havalimanı’nda bekleyen özel otobüsümüz ile Amsterdam'a hareket. Varışımıza istinaden yapılacak panoramik şehir turumuzda, Museumplein, Rijksmuseum, Elmas Fabrikası, Amstel Nehri ve Yüzen Kanal Evleri, Amsterdam Tren İstasyonu, Aziz Nikola Kilisesi, Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı ve Damrak caddesini görüyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olan Amsterdam Kanalları Tekne Turu'na katılabilirler(15 euro). Tur sonrası otelimize hareket ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde

2. GÜN AMSTERDAM – MARKEN – VOLENDAM – LAHEY – ROTTERDAM - BRÜKSEL

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Büyük Hollanda Turumuz için hareket ediyoruz. Turumuz Marken, Volendam, Lahey ve Rotterdam’ı kapsıyor. Marken & Volendam turumuza Hollanda’nın muhteşem doğasını görme fırsatını bulacağımız Marken ile başlıyoruz. Varışımızla birlikte masalsı yürüyüşümüzde Hollandalıların geleneksel yaşam yerlerini tanıma fırsatıyla birlikte, ünlü ahşap evleri, yel değirmeni, dünyanın en önemli mühendislik harikalarından Markenmeer gölünü gördükten sonra yol üzerinde dünyaca ünlü Hollanda peynirlerinin yapım sürecini rehberimizden dinliyor ve tadım yapıyoruz, aynı alanda yer alan rengarenk ahşap takunya atölyesini de geziyoruz. Ardından küçük bir liman ve balıkçı şehri Volendam'a gidiyoruz. Burada leziz deniz mahsulleri ve balık çeşitlerini öğle yemeğinde yiyebilir, çok uygun fiyatlara hediyelik eşyaları satın alabilirsiniz. Öğle yemeği için vereceğimiz serbest zaman sonrası Hollanda Kraliyetinin ve Meclisinin merkezi Lahey(Den Haag) için hareket ediyoruz. Varışımıza istinaden yapacağımız şehir turumuzda, Hollanda Parlamento Binası, Kraliyet Sarayı, Uluslar arası Savaş Suçları Mahkemesi görülecek yerler arasındadır. Lahey’in ardından gezimizi Rotterdam ile sürdürüyoruz. Avrupa’nın en Büyük ticaret limanına ev sahipliği yapan bu dinamik kentte yapacağımız turumuzda, Erasmus Köprüsü, Büyük Rotterdam Kanalı, Küp Evler ve Euromast Kulesi’ni göreceğiz. Turumuzun ardından Brüksel Bölgesinde yer alan otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

3. GÜN BRÜKSEL – BRUGGE - PARİS

Sabah kahvaltımız sonrası odaların boşaltılması ve Brüksel panoramik şehir turu için hareket. Turumuzda Atomium anıtı, Kraliyet sarayı, Grande Place, Tarihi Belediye Binası görülecek yerler arasındadır. Serbest zamanınızda Belçika’nın dünyaca ünlü çikolatalarının tadına bakmayı unutmayın! Serbest zamanımız sonrası buluşuyor ve Brugge Turumuz için hareket ediyoruz. Brugge , Belçika’nın en güzel kenti olarak kabul edilmektedir. Kanalları ve kanal etrafındaki muhteşem ortaçağ mimarisiyle ünlü olan kent aynı zamanda çeşitli lokal bira markalarıyla ve dantel işlemeli goblenleriyle de ön plana çıkıyor. Brugge turumuzun ardından Paris’e hareket ediyoruz. Paris Bölgesinde yer alan otelimize yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde.

4. GÜN PARİS (EYFEL KULESİ, SEİNE NEHRİ, RESSAMLAR TEPESİ, BENLUX MAĞAZASI,)

Sabah kahvaltısının ardından tam gün Paris’i keşfedeceğimiz günümüze başlıyoruz. serbest zaman. Öncelikle şehrin ve ülkenin başlıca sembolü Eiffel kulesine gideceğiz, burada vereceğimiz serbest zamanımız sırasında dileyen misafirlerimiz kuleye çıkabilir ve Paris’in güzelliklerini Seine nehrinden fotoğraflayacakları 1 saatlik bir tekne gezisi yapabilirler. Bu bölgedeki serbest zamanımız sonrası, bir sonraki durağımız öğle yemeği molamızı vereceğimiz Montmartre Ressamlar Tepesi olacak. Burada yer alan Sacré Coeur kilisesini gezecek ve Paris’in bir dönemine damga vurmuş bu mahallenin Salvador Dali, Pablo Picasso, Dalida gibi isimlere ev sahipliği yaptığını rehberimizden öğrenirken adeta zamanda yolculuk yapacağız. Turumuzun son durağı dünyaca ünlü parfüm, çanta, saat ve gözlük markalarının vergisiz olarak satışa sunulduğu BENLUX mağazası olacak. Buradaki alışverişlerimizin ardından Champs Elysées (Şanzelize) bulvarında vereceğimiz serbest zamanın ardından otelimize döneceğiz. Dileyen misafirlerimiz şehir merkezinde bir süre daha kalabilir, gece 23.00’de başlayan Lido Show ‘u izleyebilirler (125 euro). Paris’in en meşhur kabarelerinden Lido Show'da birbirinden farklı türde müzik ve danslarla müthiş bir görsel şölen sunulacak ve şampanya ikram edilecektir. Turumuzun ardından otelimize hareket ve geceleme otelimizde.

5. GÜN PARİS (DİSNEYLAND TURU veya / OUTLET ALIŞVERİŞ&VERSAY BAHÇELERİ TURU)

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Disneyland Paris Turu'na (130 Euro) veya Outlet Alışveriş&Versay Bahçeleri Turuna (55 euro) katılabilirler. Disneyland ve Walt Disney Studios Parklarının her ikisinin de dahil olduğu bu turumuzda Moteurs Action şovunda; otomobil ve motorların muhteşem gösterisini izleyebilir, Hollywood yapımı film sahnelerini görebileceğiniz tren turu yapabilir, Hyper Space Mountain hızlı treniyle uzay'da yolculuk yapabilir, Karayip Korsanları adaları arasında tekneyle gezebilir, Disney karakterleri ile fotoğraf çektirebilir, Disneyland Kahramanlarının karnaval yürüyüşünü izyelebilirsiniz. Alternatif tur programımız ise Outlet Alışveriş & Versay Bahçeleri Turu, sabah saatlerinde yüzlerce dünya markasına uygun fiyatlarla ulaşabileceğiniz Val d’Europe Outlet Shopping Center’da vereceğimiz serbest zaman ile başlayacak, öğleden sonra bir dönem Fransa Krallarına ev sahipliği yapmış Versay Sarayının eşsiz bahçelerini gezeceğiz. Dünya üzerinde yapılmış birçok saray bahçesi düzenlemesinin referans kabul ettiği Versay Bahçelerinde muhteşem fotoğraflar çekeceksiniz. Turumuzun ardından otelimize hareket ve geceleme otelimizde.

6. GÜN PARİS –LUKSEMBURG (REMİCH-SCHENGEN TURU)

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, Lüksemburg’a hareket (410km). Lüksemburg’a varışımıza istinaden yapılacak panoramik şehir turumuzda, Petrus vadisi, Dükler Sarayı,Belediye Sarayı ve Şehir Katedralini göreceğiz. Tur sonrası Remich&Schengen Turu için hareket ediyoruz. Schengen, Avrupa Birliği serbest dolaşım antlaşmasının imzalandığı uluslar arası bir kasabadır. Mosel nehri kıyısında kurulan kasaba Lüksemburg, Fransa ve Almanya’nın ortak sınırları arasında kalmaktadır. Burada yapacağımız turumuz ve çekeceğimiz fotoğraflarımızın ardından muhteşem şaraplık üzüm bağlarının arasından ilerleyerek Remich’e ulaşıyoruz. Remich kasabası Mozel nehri kıyısında kurulmuş en şirin yerleşim yeri olarak değerlendirilmektedir. Fransız- Alman olmak üzere karma bir kültüre ev sahipliği yapan Remich’in bir başka özelliği alkollü içecek ve tekel ürünlerinin Avrupa’da en uygun fiyatla satıldığı şirin dükkanlara sahip olmasıdır. Alışverişlerimiz ve serbest zamanımızın ardından Lüksemburg’a dönüyor ve otelimize yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde.

7. GÜN LUKSEMBURG - KÖLN – DUSSELDORF - İZMİR

Sabah kahvaltısının ardından Köln’e hareket. Köln'e varışımıza istinaden yapılacak panoramik şehir turumuzda; Gotik Katedrali, Alışveriş Caddeleri ve Rhein Nehri görülecek yerler arasındadır. Köln kentinde vereceğimiz alışveriş ve yemek molamızın ardından Dusseldorf Havalimanı’na transfer. Bagaj ve pasaport işlemlerimizin ardından Sunexpress Havayolları’nın XQ989 numaralı uçuşuyla saat 18.35’te İzmir’e uçuyoruz. 22.55’te Güzel İzmir’imize ulaşıyoruz. Bir Başka turumuzda buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.

 

DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

• Sunexpress HY ile ADB-DUS gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
• 6 gece 3-4* otellerde oda+kahvaltı konaklama
• Ücret belirtilmeyen tüm turlar (gruba özel otobüsümüzle)
• Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
• Alan ve şehir vergileri

DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ

• Programda belirtilmeyen tüm turlar
• Eyfel kulesi giriş bileti (2. Kat 17 euro)
• Seine nehri tekne turu bileti : 15 euro
• Amsterdam kanal turu bileti : 15 euro
• Tüm kişisel harcamalar ve otel ekstraları
• Seyahat Sağlık Sigortası
• Schengen Vizesi Bedeli
• Şoför & Rehber Tipleri (isteğe beğlı)

 

İki veya üç kişilik odada kişi başı 799 EURO

Single Farkı 270 EURO

Bebek 0-2 100 EURO

Çocuk 2- 12  699 EURO

 

• Sunexpress HY ile ADB-DUS gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
• 6 gece 3-4* otellerde oda+kahvaltı konaklama
• Ücret belirtilmeyen tüm turlar (gruba özel otobüsümüzle)
• Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
• Alan ve şehir vergileri
• Programda belirtilmeyen tüm turlar
• Eyfel kulesi giriş bileti (2. Kat 17 euro)
• Seine nehri tekne turu bileti : 15 euro
• Amsterdam kanal turu bileti : 15 euro
• Tüm kişisel harcamalar ve otel ekstraları
• Seyahat Sağlık Sigortası
• Schengen Vizesi Bedeli
• Şoför&Rehber Tipleri (isteğe beğlı)
  • Kodu: Elize212720
  • Kapasite: 20
  • 1 Yetişkin İçin Fiyat

    5.672,90 TL

  • (799 EUR)

Kişi