Biz Sizi Arayalım

Karadeniz Turu

KARADENİZ YAYLALAR & BATUM TURU
( 5 GECE Otel Konaklamalı 6 GÜN )

ŞAHİNKAYA KANYONU
KÜMBET YAYLASI & KUZALAN ŞELALESİ & MAVİ GÖL
KIBLE DAĞI
HUSER YAYLASI
ZİLKALE & PALOVİT ŞELALESİ
POKUT YAYLASI & SAL YAYLASI
BORÇKA KARAGÖL & MENÇUNA ŞELALESİ
KARESTER YAYLASI
Farkıyla…

>> TUR TARİHLERİ <<
12 – 17 HAZİRAN / 26 HAZİRAN – 1 TEMMUZ / 10 – 15 TEMMUZ / 7 – 12 AĞUSTOS / 21 – 26 AĞUSTOS

Belirlenen tarihte saat 19:30’da Çınardan hareketle önce Uşak'a  sonra Vezirköprü’ye doğru hareket ediyoruz.

1.GÜN: Sabah erken saatlerde aldığımız kahvaltı (Ekstra) sonrası Kızılırmak Nehrinin en dar ve en uzun geçidi olan aynı zamanda Türkiye’nin 2.Büyük Su Kanyonu unvanını taşıyan Vezirköprü ilçesinde bulunan ŞAHİNKAYA KANYONU’NA ulaşıyoruz. (Tur Ücretine Dâhildir) Bizi bekleyen teknemize binip 320m yükseklikteki dağların arasından geçerek muhteşem manzarayı fotoğraflayıp, anılarımıza ekliyoruz. Tekne turumuzu tamamlayıp Samsun’a hareket ediyoruz. Öğle yemeğimizi alıyoruz. (Ekstra) Kurtuluş Savaşı’nın simgesi olan BANDIRMA VAPURUNU rehberimizin tarihi anlatımı sonrası Atatürk’ün ve silah arkadaşlarının balmumundan yapılan heykellerini fotoğraflıyoruz. Sonra Savaşçı kadınların köyü olarak bilinen Amazon Köyünü gezip fotoğraflıyoruz. Sahilden kısa yürüyüş ile Batıpark Aslan heykelini görüyoruz. Bizi bekleyen otobüsümüze binip Ordu’ya hareket ediyoruz. BOZTEPE’ye çıkmak için teleferik biletlerimizi temin ediyoruz. Boztepe’den muhteşem Ordu manzarasını gün batımında kahvelerimizi yudumlayarak izliyoruz. Belirlenen saatte toplanıp otelimize yerleşiyoruz. (Yarım Pansiyon Konaklama)

2.GÜN: Otelde aldığımız kahvaltı sonrası Giresun Dereli ilçesinde bulunan doğa harikası olan KUZALAN ŞELALESİ veMAVİ GÖL’e hareket ediyoruz. Büyüleyici rengi ile gözlerimizin pasını siliyoruz. Fotoğraf ve videolarımızı çektikten sonra aracımıza binip KÜMBET YAYLASI’na hareket ediyoruz. Karadeniz’in en güzel yaylalarından birisi olan Kümbet Yaylası’nda serbest zaman veriyoruz. Yürüyüşümüzü yapıp bu eşsiz manzarayı fotoğraflıyoruz. Öğlen yemeğimizi alıyoruz. (Ekstra)Yemek sonrası yeşilliklerin içinde bulunan Karadağ’ın eteklerine kaya oyularak inşa edilmiş olan SÜMELA MANASTIRI’nı gördüğünüzde şaşkınlığınızı gizleyemeyeceksiniz. Ayazma, Kaya Kiliseleri, Su Kemerleri, Kaya Freskleri gezisini tamamlayıp konaklama yapacağımız otelimize yerleşiyoruz. (Yarım Pansiyon Konaklama)
(Sümela Manastırı'nda yapılan Restorasyon çalışmaları nedeniyle manastır, 22 Eylül 2015 tarihinden itibaren geçici süreyle ziyarete kapatılmıştır. 2019 Mayıs ayında bir kısmı açılmıştır. Restorasyon süresi belli olmadığından, tur tarihinde manastırın kapalı olması durumunda programımızdan çıkarılacaktır.)

3.GÜN: Otelde aldığımız kahvaltı sonrası Rize şehir merkezini panoramik görerek Çayeli ilçesine ulaşıyoruz. Sofralarımızdaki çayın hangi aşamadan geçtiğini görmek ve çay alışverişi yapmak için Çay fabrikası gezimizi tamamlıyoruz. Çay bahçesinde birbirinden güzel fotoğraflarımızı çektikten sonra Artvin Borçka’ya doğru hareket ediyoruz. BORÇKA KARAGÖL TABİAT PARKI’na transferimizi sağlayacak minibüslere binerek yaklaşık 40 dk sürecek olan yolculuğa başlıyoruz. (TransferTur Ücretine Dâhildir) Kartpostallara resim olmuş baharı ve kışı farklı olan muhteşem Karagöl’e ulaştıktan sonra serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz kayık turuna katılabilirler. Keyifli anları yaşadıktan sonra Borçka’ya dönüyoruz. Öğle yemeğimizi alıyoruz. ( Esktra ) Yemek sonrası BATUM'a hareket ediyoruz. Sarp Sınır Kapısında giriş işlemlerimizi tamamladıktan sonra Gürcistan / Acara bölgesine geçiyoruz. Hz. İsa’nın On İki Havarisinden biri olan St. Mathias`in mezarının da bulunduğu Roma döneminden kalan ve en son Osmanlılar döneminde kullanılan Gonio (Apsaros Kalesi'ni) (Panoramik) görüyoruz. Batum şehir merkezine doğru devam ederken Bayburt'tan doğup Batum sınırlarına kadar kendine keskin çizgiler oluşturan Çoruh Nehri'ni ve üzerindeki eski Gonio Köprüsü'nü göreceğiz. Bir sonraki durağımız, eski bulvar yanındaki Küçük Botanik Bahçesi olacaktır. Karadeniz’e özgü çok sayıda ağaç ve bitki türünü gördükten sonra tekrar şehir merkezine dönerek kent merkezini gezmeye başlıyoruz. Burada; Tarihi Meryem Ana Katedral Kilisesi'ni, Tarihi Orta Camii, Tiyatro Binasını, Medea Heykeli'ni, Batum Limanı'nı ve yeni oluşturulan yüzüyle Avrupa Meydanı’nı göreceğiz. Batum Bulvarı'nda gezinti yaptıktan sonra serbest zaman vererek akşam yemeğimizi alıyoruz. ( Ekstra ) Sonra belirlediğimiz toplanma yerinde otobüsümüze biniyoruz veSarp Sınır Kapısı’ndan çıkış işlemlerimizi yapıp, konaklama yapacağımız otele yerleşiyoruz. ( Oda Kahvaltı Konaklama )
NOT:Türkiye ile Gürcistan Devletleri arasında yapılan anlaşma gereği TC vatandaşları Batum' a üzerinde TC kimlik numarası bulunan YENİNÜFUS CÜZDANI ile geçiş yapabilmektedir. Bunun dışındaki kimlik kartları ile (ehliyet vs.) geçiş yapılamamaktadır. Ailesi ile birlikte (Anne ve Babanın Aynı Anda) seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin BATUM’A geçişleri için NOTER den onaylı MUVAVFAKATNAME almaları gerekmektedir.
DİKKAT:TC NOLU NÜFUS HÜVİYET CÜZDANINIZI SEYAHATE ÇIKARKEN YANINIZA ALMAYI UNUTMAYINIZ. 50 TL OLAN ÇIKIŞ ÜCRETİ MİSAFİR TARAFINDAN ÖDENİR.
4.GÜN: Otelde aldığımız kahvaltı sonrası EKSTRA olarak düzenleyeceğimiz Kamilet Vadisi’nde bulunan MENÇUNA ŞELALESİ’ne transferimizi sağlayacak minibüslere biniyoruz. ( Kişi Başı: 50 TL / Minimum 15 kişi olmak şartıyla ) Yaban hayatı, bal kovanları, tarihi köprüler ve çeşitli bitki örtülerini görebileceğiniz Türkiye’nin saklı cenneti olarak tanımlanıyor. Kamilet Vadisi, Orçi Deresi, 700 yıllık Çifte Köprü’yü görerek Mençuna Şelalesi’ne ulaşıyoruz. Burada sizleri doğa ile baş başa bırakıyoruz ve tertemiz havasını içinize çekerek güzel fotoğraf karelerini anılaştırıyorsunuz. Belirlenen saatte toplanıp tekrar Arhavi’ye dönüyoruz. Öğle yemeğimizi alıyoruz. (Ekstra) Yemek sonrası Ardeşen kavşağından Fırtına Deresini solumuza alarak Çamlıhemşin üzerinden AYDER YAYLASI’na doğru yolculuğa devam ediyoruz. Yolumuz üzerinde dileyen misafirlerimiz için Ekstra olarak Rafting veya Zipline yapmaları için zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası Ayder Yaylasına ulaşıyoruz. İhtişamı ile bizi karşılayan Gelin Tülü Şelalesini, festival alanını görüyoruz. Yaylada vereceğimiz serbest zamanda közde kahvelerinizi içebilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz için EKSTRA olarak düzenleyeceğimiz HUSER YAYLASI( Kişi Başı: 50 TL / Minimum 15 kişi olmak şartıyla )turumu için transferimizi sağlayacak minibüslere biniyoruz ve zorlu bir yolculuğa başlıyoruz. 2500 – 3500 rakımlı doğa harikası yaylaya ulaştığımızda sis bulutlarının ve gün batımının dansına tanıklık ediyoruz. Kuşların bile uçmadığı bu yükseklikte salıncak keyfi yapabilir, kahvelerinizi yudumlayabilirsiniz. Belirlenen saatte toplanıp konaklama yapacağımız otele doğru hareket ediyoruz. (Yarım Pansiyon Konaklama)
NOT: Ekstra tura katılmak istemeyen misafirlerimiz otelde veya Arhavi merkezde zaman geçirebilirler.

5.GÜN: Otelde aldığımız kahvaltı sonrası EKSTRA olarak düzenleyeceğimiz ZİLKALE & PALOVİT ŞELALESİ & POKUT YAYLASI & SAL YAYLASI ( Kişi Başı: 70 TL / Minimum 15 kişi olmak şartıyla ) turumuz için transferimizi sağlayacak minibüslere biniyoruz. Fırtına Deresi’nden Çat Vadisine doğru ayrılıp saklı cennet Karadeniz’in doyumsuz doğası ile baş başa kalıyoruz. Yolumuz üzerinde Sevdaluk dizisinin çekildiği Şenyuva Köyünü görüp Çinçiva köprüsünde grup fotoğrafımızı çekiyoruz. Ardından bir tepe üzerine kurulmuş Zilkale’ye ulaşıyoruz. Rehberimizin anlatımları sonrası serbest zamanda fotoğraflarımızı çekip çaylarımızı içiyoruz. Tekrar minibüsümüze binip Kaçkarlar’ın büyüleyici Şimşir ormanları, yöresel mimari köy evleri ve Karadeniz müzikleri eşliğinde Palovit Şelalesine ulaşıyoruz. Yaklaşık 15m yükseklikten direk aşağı düşen su kütlesinin görüntüsünü izliyoruz. Ormanın içinde yürüyüş yaparak bizi bekleyen minibüsümüze binip Pokut ve Sal Yaylarına doğru hareket ediyoruz. Yolumuz üzerinde öğle yemeğimizi alıyoruz.(Ekstra) Yemek sonrası macera dolu yayla yolunda Karadeniz müzikleri eşliğinde bulut denizlerinin içinden devam ediyoruz. Muhteşem manzara ve doğallığı bozulmamış evlere sahip olan yayla sessizlik, temiz hava ve muhteşem yeşili ile sizleri karşılıyor. Serbest zamanda dileyenler yamaçta salıncak keyfi yapabilir. Patika yollardan yürüyüş ile Sal Yaylasına geçiyoruz. Harika manzara eşliğinde sütlaç yiyebilir ve fotoğraflarınızla anı yakalayabilirsiniz. Bölgede verdiğimiz serbest zaman sonrası Çamlıhemşin’de bizi bekleyen otobüsümüze binip konaklama yapacağımız otele hareket ediyoruz. (Yarım Pansiyon Konaklama)
NOT: Ekstra tura katılmak istemeyen misafirlerimiz Çamlıhemşin’de vakit geçirebilirler.

6.GÜN: Otelde aldığımız kahvaltı sonrası Türkiye’nin en yüksek camisinin bulunduğu KIBLE DAĞI’na transferimizi sağlayacak minibüslere binip hareket ediyoruz. (TransferTur Ücretine Dâhildir) 1130 rakımlı dağın zirvesinde bulunan Cami’de serbest zaman veriyoruz. Sis bulutlarının üstünde manzaranın tadını çıkarıp fotoğraflıyoruz. Serbest zaman sonrası kartpostalları süsleyen doğa harikası UZUNGÖL’e ulaşıyoruz. Vereceğimiz serbest zamanda fotoğraflarınızı çekebilirsiniz. Öğle yemeğimizi alıyoruz.(Ekstra) Dileyen misafirlerimiz için EKSTRA olarak düzenleyeceğimiz KARESTER YAYLA TURUNA katılabilirler. ( Kişi Başı: 50 TL / Minimum 15 kişi olmak şartıyla ) Uzungöl’e 2300 rakımlı tepeden bakmak bir ayrıcalık olacaktır. Yaylaya doğru transfer araçlarımız ile çıkarken bir kaç nokta da durup Uzungöl’ü fotoğraflama fırsatımız olacak. Yayla içinde yapacağımız yürüyüşte dileyen misafirlerimiz doğal köy sütünün tadına bakabilirler. Yaylanın Uzungöl’e bakan yamacı sizleri büyüleyecektir. Serbest zaman sonrası minibüslerimize binerek Uzungöl’e iniyoruz. Bizi bekleyen otobüsümüze binip bıçak alışverişi için Sürmene’ye hareket ediyoruz. Alışveriş sonrası şehrimize doğru dönüş yolculuğuna başlıyoruz.
NOT: Ekstra tura katılmak istemeyen misafirlerimiz Uzungöl’de vakit geçirebilirler.

Siz değerli misafirlerimiz ile keyifli zamanlar geçirmekten onur duyuyoruz… Sağlıklı, mutlu günler dileriz 

TUR ÜCRET DETAYLARI
ÜCRETE DAHİL HİZMETLER
• Konforlu Ulaşım ( Tam Kapasite )
• Profesyonel Rehberlik Hizmeti
• Zorunlu Seyahat Sigortası
• Geyik Tour Araç İçi İkramları ve Refakati
• 5 Gece Otel Konaklaması
• 5 Kahvaltı / 4 Akşam Yemeği
• Ayder Yaylası – Uzungöl Turu
• Milli Parklar Giriş ve Otopark Ücretleri
• Sümela Manastırı Transferi Ücreti
• Borçka Karagöl Transferi Ücreti
• Batum Transferi ve Turu Ücreti
• Şahinkaya Kanyonu Tekne Turu Ücreti
• Kıble Dağı Transferi Ücreti

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
• Tüm Öğle Yemekleri ve Özel Harcamalar
• Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
• 1. Gün Kahvaltı / 3. Ve 6. Gün Akşam Yemeği
• Mini Bar ve Yemeklerde Alınan İçecekler
• Mençuna Şelalesi Turu
• Huser Yayla Turu
• Zilkale & Palovit Şelale & Pokut & Sal Yayla Turu
• Karester Yayla Turu
• Ordu Teleferik Ücreti
• Yurtdışı Çıkış Ücreti

İlk 4 koltuk ücreti 1625  TL olup 4 koltuktan sonrası 1675 TL ücretilidir. 

0-2 yaş arası ücretsizdir koltuk verilmez.

3-6 yaş arası 925 TL dir.

7-11 yaş arası 1325 TL dir.

Tek kişilik oda fiyatı 2175 TL dir.

 

EKSTRA TUR FİYAT TARİFESİ

Zilkale&Palovit Şelale &Pokut ve Sal YaylaTuru: 70 TL / Kişi Başı
Karaster Yayla Turu: 50 TL / Kişi Başı Yurtdışı Çıkış Ücreti: 50 TL / Kişi Başı
Huser Yayla Turu: 50 TL / Kişi Başı Rafting: 75 TL / Kişi Başı
Mençuna Şelale Turu: 50 TL / Kişi Başı Zipline: 20 TL / Kişi Başı

NOT: Ulaşım kapasitesi %100 üzerinden fiyatlandırılmıştır. Ulaştırma Bakanlığı ulaşım kapasitesini düşürmesi durumunda ( Aile Katılım 125 TL/kişi-Tek Katılım 200 TL/kişi İlave Ücret) fiyat değişiklikleri olabilir.Turumuz Uşak'ta faaaliyet gösteren Geyik Tur seyahat acentesi ile beraber yapılmaktadır. Denizli'den Uşak'a yerel otobusler ile sağlanabilir.Bu konuda acentemiz size detaylı bilgi verecektir.

• Konforlu Ulaşım ( Tam Kapasite )
• Profesyonel Rehberlik Hizmeti
• Zorunlu Seyahat Sigortası
• Geyik Tour Araç İçi İkramları ve Refakati
• 5 Gece Otel Konaklaması
• 5 Kahvaltı / 4 Akşam Yemeği
• Ayder Yaylası – Uzungöl Turu
• Milli Parklar Giriş ve Otopark Ücretleri
• Sümela Manastırı Transferi Ücreti
• Borçka Karagöl Transferi Ücreti
• Batum Transferi ve Turu Ücreti
• Şahinkaya Kanyonu Tekne Turu Ücreti
• Kıble Dağı Transferi Ücreti
• Tüm Öğle Yemekleri ve Özel Harcamalar
• Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
• 1. Gün Kahvaltı / 3. Ve 6. Gün Akşam Yemeği
• Mini Bar ve Yemeklerde Alınan İçecekler
• Mençuna Şelalesi Turu
• Huser Yayla Turu
• Zilkale & Palovit Şelale & Pokut & Sal Yayla Turu
• Karester Yayla Turu
• Ordu Teleferik Ücreti
• Yurtdışı Çıkış Ücreti
  • Kodu: Geyikkaradeniz
  • Kapasite: 4
  • 1 Yetişkin İçin Fiyat

    1.625,00 TL


Mevcut Seçenekler:

Kişi