Biz Sizi Arayalım

Remo Gulet

Mavi Yolculuk terimi ilk defa Azra Erhat'ın kitap isimlerinde kullanılmış ve ilk mavi yolculuklar Halikarnas Balıkçısı, Azra Erhat ve Sabahattin Eyüboğlu tarafından 1950li yıllarda Bodrum'dan başlayarak yapılmıştır. Diğer tatil seçeneklerine göre deniz keyfini daha çok yaşayacağınız, geceleri yıldızların altında keyif yapabileceğiniz, deneyimli aşçımızın hazırlayacağı lezzetli yemeklerle mükemmel bir mavi tura sizleri davet ediyoruz. Bu mavi yolculuğunuzda gulet filomuzun en güzel teknelerinden Remo Teknesi çok kalabalık olmayan gruplar ve aileler için konfor ve rahatlık vaat etmektedir. 1986 yılında ilk defa suya inen Remo teknesi hızla ilerleyen teknolojilere uyum sağlayabilmek için 2012 yılında ve 2016 yılında yenilenmiştir.

Remo teknesi 19 mt. uzunluğu ve 5,35 genişliği ile hem rahat klimalı kamaralar hem de konforlu ve geniş bir güverte sunmaktadır. Remo teknesi ile Bodrum, Gökova, Marmaris - Fethiye rotalarından istediğinizi tercih edebilir, tatil sürenize göre 2 mavi tur rotasını birleştirip 14 gün guletimizide kiralayabilirsiniz. Guletimizde her kabinin içinde klima, tuvalet ve duş olmak üzere 1 master, 2 double kabin bulunmaktadır ve toplamda 6 misafirimiz rahatlıkla konaklayabilirler. Geniş ve konforlu oturma salonu deniz dışında geçireceğiniz zamanları daha keyifli kılmak için TV, Uydu, CD player gibi ekipmanlarla donatılmıştır.

Tam donanımlı mutfağımızda hazırlanan yemeklerin tadını çıkarırken bir yandan da mavinin her tonunu keşfedebilirsiniz. Guletimizde deneyimli 3 personelimiz bulunmaktadır ve personelimiz servis, yemek yapımı, günlük temizlik ve diğer ihtiyaç duyduğunuz bütün konularda sizlere hizmet verecektir. Remo guletimiz ile yapmış olduğumuz kiralamalarda müşterilerimizden Son yıllarda aldığımız Geri dönüş ve referanslar Remo yatımızda yüzde yüz müşteri memnuniyeti garantisi vermekteyiz. Sizleri Remo Gulet ile Bodrum, Gökova kıyılarını keşfetmeye davet ediyoruz.

 

GULET REMO İLE GİDEBİLECEĞİNİZ POPÜLER ROTALAR

Bodrum - Gökova Körfezi - Bodrum
Bodrum - Datça Körfezi - Bodrum
Marmaris - Datça Körfezi - Marmaris
Marmaris - Fethiye - Göcek - Marmaris


Haftalık Kiralama Fiyatları
AYLAR      EURO
Mayıs       4.375 €
Haziran    6.125 €
Temmuz   7,000 €
Ağustos    7,000 €
Eylül        6.125 €
Ekim        4.375 €

Konaklama
6 Kişilik; 3 Kabin; 1 Master, 2 Double Kamara, Salon, Bar, Salon yemek masası, Konforlu klasik möbleli oturma alanı, Tam donanımlı Mutfak, Buzdolabı, derin dondurucu, Tam ekipman Kabin / Yatak / Tip, Banyo Wc / duşakabin, Tuvalet Ev tipi, Personel Kabini.

Ekipmanlar
Müzik Sistemi, TV-Uydu, Elektrik 220 V, 24 V, Elektronik Sistemler, Haberleşme cihazı, Derinlik ölçer, Radar, GPS, Pusula, Uydu haberleşme cihazı, Rüzgar Sörfü, Şnorkel malzemeler ve balık takımları

Teknik Bilgiler
Tekne Tipi: Gulet
Yapım Yılı / Yenileme: 1986 / 2012
Uzunluk: 19.00 mt
Genişlik: 5.60 mt
Su Kesimi: 1.90 mt
A/C: Evet
Mürettebat: 3
Hız: 8 Knots
Motor: 160 HP
Elektrik: 24V/220V
Jeneratör: 12 kwa
Yakıt Tankı: 1.500
Su Tankı: 6.000

  • Kodu: bodremo
  • Kapasite: 1
  • 1 Yetişkin İçin Fiyat

    0,00 TL

KişiBunlar da İlginizi Çekebilir

Karia Gulet

Karia Gulet

Karia Gulet Bodrum, Gökova, Göcek, Marmaris, Fethiye turlarımızda en çok tercih edilen küçük gruplar ve aileler için ideal 6 kişi kapasiteli 3 kabinli teknelerimizden biridir. Guletimiz Karia, özel tekne kiralamada misafirlerine Bodrum Göcek Fethiye Marmaris çıkışlı unutulmaz bir mavi tur tatili yaşatmak için özel olarak tasarlanmıştır. 19.00 mt Uzunluğundaki guletimiz 2006 yılında imal edilmiş, 2011 ve 2016 yılında yenilenmiş..

0,00 TL

EFS Gulet

EFS Gulet

Yatımız Göcek'te bulunmaktadır. Konaklama3 kabin 2 master 1 twin Duş Ve Tuvaletli Kamara EkipmanlarTV, DVD, CD Stereo, Mobil Telefon, GPS, VHF, Kano, Rüzgar Sörfü, Şnorkel malzemeler ve balık takımları Teknik BilgilerTekne Tipi: Motor YatUzunluk: 20.00 mt Günlüğü 1600 €'dan başlamaktadır.   ..

11.712,00 TL