Biz Sizi Arayalım

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ


Daphne Gulet

Daphne Gulet

Guletlerimizde kiralama Cumartesi saat 14:00 de başlayıp; Cumartesi 10:00 da bitmektedir.Fiyatlarımıza Günlük Tekne Kirası, Mürettabat servisi, Mazot, Türk liman vergileri dahildir.Yiyecek - İcecek - Yunan Ada vergileri - Su Sporları Havalimanı Transferleri Fiyatlarımıza dahil değildir.2 Kabin - 18 Kabin arası değişik kapasitelerde Gulet alternatiflerimiz vardır. Haftalık Gulet Kiralama Günlük Fiyatlar AYLAR EURO Mayıs 500 € Haziran 550 € Temmuz 600 &eur..

0,00 TL

İcarus Gulet

İcarus Gulet

Haftalık Gulet Kiralama Günlük Fiyatlar AYLAR    EURO Mayıs      500 € Haziran   600 € Temmuz  650 € Ağustos   650 € Eylül       600 € Ekim       500 € Konaklama 4 Çift Kişilik, Klimalı, Duş Ve Tuvaletli Kamara. Ekipmanlar Kano, Rüzgar Sörfü, Şnorkel malzemeler ve balık takımları, Klima, bar stereo, Buzdolabı, buz yapıcı, derin dond..

0,00 TL

Karia Gulet

Karia Gulet

Karia Gulet Bodrum, Gökova, Göcek, Marmaris, Fethiye turlarımızda en çok tercih edilen küçük gruplar ve aileler için ideal 6 kişi kapasiteli 3 kabinli teknelerimizden biridir. Guletimiz Karia, özel tekne kiralamada misafirlerine Bodrum Göcek Fethiye Marmaris çıkışlı unutulmaz bir mavi tur tatili yaşatmak için özel olarak tasarlanmıştır. 19.00 mt Uzunluğundaki guletimiz 2006 yılında imal edilmiş, 2011 ve 2016 yılında yenilenmiş..

0,00 TL

Melisa Gulet

Melisa Gulet

Haftalık Gulet Kiralama Günlük Fiyatlar AYLAR        EURO Mayıs         500 € Haziran      600 € Temmuz     750 € Ağustos      750 € Eylül          600 € Ekim          500 € Konaklama 3 Double Kabin Duş Ve Tuvaletli Kamara Ekipmanlar TV, DVD, CD Stereo, Mobil Telefon, GPS, VHF, Kano, Rüzgar Sörf&uum..

0,00 TL

Mina Gulet

Mina Gulet

Tüm misafirlere yetecek miktarda güneşlenme minderleri, sandalye ve servis takımları mevcuttur. Mavi Yolculuk misafirlerimize konforu, lüksü ve huzuru bir arada yaşatan bu teknemiza 10 deniz miline erişmektedir. Tam teşekküllü Telsiz, GSM Telefon seyir cihazları donanımları sayesinde Gulet Mina; Bodrum, Göcek, Marmaris, Fethiye vb. mavi tur destinasyonlarımızda güvenle seyir yapabilirsiniz. Guletimizin salonunda LCD TV, DVD oynatıcı, müzik seti siz ..

0,00 TL

Nazcan Gulet

Nazcan Gulet

Biz kalabalık tatilleri sevmeyiz sakinlikten yanayız diyorsanız size gulet filomuzda yer alan 2 kabinli Nazcan teknemizi öneriyoruz. Nazcan Guletimiz Bodrum, Göcek, Fethiye, Marmaris Turlarında unutulmaz bir mavi tur tatili yaşatmak için sizleri bekliyor. İçerisinde kendine ait lavabosu ve duşu bulunan 2 adet çift kişilik klimalı kamarası ile Nazcan teknesi kalabalık olmayan tatilleriniz için vazgeçilmez bir seçenek olacaktır. Siz Mavi Yolcul..

0,00 TL

Perrinita Gulet

Perrinita Gulet

Haftalık Gulet Kiralama Günlük Fiyatlar AYLAR        EURO Mayıs          900 € Haziran    1,200 € Temmuz   1,500 € Ağustos    1,500 € Eylül        1,200 € Ekim           900 € Konaklama 1 Master, 4 çift kişilik kamara, klimalı, duş ve tuvaletli kamara. bar stereo, TV/DVD, oyun kağıtları ve tavla içeren geniş ot..

0,00 TL

Remo Gulet

Remo Gulet

Mavi Yolculuk terimi ilk defa Azra Erhat'ın kitap isimlerinde kullanılmış ve ilk mavi yolculuklar Halikarnas Balıkçısı, Azra Erhat ve Sabahattin Eyüboğlu tarafından 1950li yıllarda Bodrum'dan başlayarak yapılmıştır. Diğer tatil seçeneklerine göre deniz keyfini daha çok yaşayacağınız, geceleri yıldızların altında keyif yapabileceğiniz, deneyimli aşçımızın hazırlayacağı lezzetli yemeklerle mükemmel bir mavi tura sizleri davet ediyoruz. Bu mavi yolculuğunu..

0,00 TL

Seastar Gulet

Seastar Gulet

Biz kalabalık tatilleri sevmeyiz sakinlikten yanayız diyorsanız size gulet filomuzda yer alan 3 kabinli Seastar teknemizi öneriyoruz. Seastar Guletimiz Bodrum, Göcek, Fethiye, Marmaris Turlarında unutulmaz bir mavi tur tatili yaşatmak için sizleri bekliyor. İçerisinde kendine ait lavabosu ve duşu bulunan 3 adet klimalı kamarası ile Seastar teknesi kalabalık olmayan tatilleriniz için vazgeçilmez bir seçenek olacaktır. Siz Mavi Yolculuk misafirlerimiz..

0,00 TL

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)