Biz Sizi Arayalım

HAKKIMIZDA

 

Gezmeyi sevenlerin yol arkadaşı, yeni yerler keşfetmek isteyenlerin buluşma noktası ve kurumsal firmaların ulaşım destekçisi Paydos Tur ülkemizin güzide şehirlerinden Denizli’nin dünyaya açılan penceresi olma yolunda siz halkımızın desteği ile her gün kendini geliştirerek yoluna devam etmektedir.

TATİL

Müşteri memnuniyetinin ve kaliteli hizmet anlayışının her şeyden önce geldiğine inanan Paydos Tur’un tecrübeli çalışanları, bu ilke doğrultusunda ihtiyaçlarınızın tümüne hızlıca cevap verebilmek ve sizlere unutulmaz bir tatil tecrübesi yaşatmak için gerekli tüm hazırlıkları yapmaya her gün, her saat devam etmektedir. Türkiye genelindeki güçlü otel bağlantıları ve Tatil.com yetkili acentesi olarak Türkiye'de seyahat ve tatil konusunda en zengin içerik seçeneklerine sahip olan Tatil.com; misafirlerine dünya üzerinden 250.000'den fazla otel sunarak, en iyi tesislerin güvenilir yüzü olmaktadır.

UÇAK BİLETİ

Yurt içi ve yurt dışı yüzlerce uçak firmasıyla aradığınız uçak biletini artık PAYDOS TUR'da kolayca bulabilirsiniz. Tatillerinizde, iş seyahatlerinizde, yurt içine veya yurt dışına yapacağınız tüm seyahatlerinizde almak istediğiniz uçak biletlerinizi bizi arayarak veya web sitemizden tek tıkla listeleyebilir, çeşitli tarihleri fiyata göre sıralayabilir, programınıza en uygun uçak biletine en ucuz fiyatlardan güvenli ve rahat bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Türkiye’nin önde gelen firmalarının; Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Atlas Jet, Sun Express ve yurtdışından Lufthansa, Emirates ve Qatar Airways gibi birçok havayolu firmasının biletlerini, fiyat ve sefer saatleri bilgisine ulaşabilir ve  rezervasyon yaptırabilirsiniz. Sadece satış yaparken değil sonrası için iptal ve değişiklikler için her zaman bizi arayabilir, telefonda yönlendirmede dakikalarce beklemeden anında istediğiniz işlemi uzman personelimiz ile yapabilirsiniz.

GÜNLÜK TURLAR

Çalışan insanlar özellikle hafta sonları, günübirlik turlara katılarak kendilerini bulundukları ortamdan dışarıya atmak isterler. Sizlerde bir gün bile olsa bulunduğunuz yerden uzaklaşmak istiyorsanız o zaman bu turlar tam size göredir. Bulunduğunuz yerin yakınlarında gerçekleşecek olan bu geziler sayesinde kendinizi son derece iyi hissedebileceksiniz. PAYDOS TUR olarak müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutarak turlarımızda güvenli ve kaliteli bir hizmet sunmak bizim için çok önemlidir.Bu konuda uzman personelimiz ve rehberlerimiz ile Denizli'de bu konuda öncü olmayı istiyoruz.

KURUMSAL ÇÖZÜMLER

Bir Ticaret şehri olan Denizli'de uluslararası firma ve ülkeler ile çalışan çok fazla şirketimiz bulunmaktadır.Bizim bu sektörde amacımız onların ulaşımında, konaklamasında, toplantı, kongre, etkinlik, fuar ve organizasyon gibi tüm kurumsal ihtiyaçlarında yurtdışında ve içinde en iyi biçimde desteklemektir.


Hizmet kalitesini sizlerden gelen iyi dilekler ve teşekkürler ile belgeleyen Paydos Tur’da, yurtiçi otellerinden yurtdışı, kültür, günübirlik, özel-kapalı turlara ve uçak biletine kadar aradığınız her şeyi kolaylıkla bir arada bulabilirsiniz. Üstelik Kurumsal Çözümler farkıyla artık kurumsal seyahat, fuar ve kongre hizmetleri en mükemmel biçimde hizmet vermekteyiz.

 

Biz Paydos Tur olarak her zaman sizlerleyiz.

 

 


Booking.com