Biz Sizi Arayalım

YURT DIŞI TURLARI


Belgrad Turu Vizesiz

Belgrad Turu Vizesiz

PGS İLE BELGRAD TURU VİZESİZ !!! 3 Gece 4 Gün2019 YILI / PERŞEMBE – PAZAR 3 , 4 ve 5* OTEL SEÇENEKLER İLENovisad , Karlofça,Manasiya Manastırı , Resava Mağarası , Lisine Şelalesi Turları imkanı !!! 1.Gün: İstanbul - Belgrad İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dışhatlar Gidiş Terminali Pegasus Hava Yolları Kontuarı önünde buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından, Pegasus Hava Yolları’nın PC371 sefer sayılı uçağı ile..

1.716,22 TL

Budva Turu 5 Ülke Yunanistan Arnavutluk Karadağ Kosova Makedonya

Budva Turu 5 Ülke Yunanistan Arnavutluk Karadağ Kosova Makedonya

Otobüs ile İstanbuldan yolculuğumuza başlıyoruz. 1.Gün İSTANBUL - SELANİK Siz değerli misafirlerimizle akşam saat 18.00’da Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı önünde, 18.30’da Zincirlikuyu Avantgarde Otel Önünde ve 19.00’da İncirli Ömür Restoran önünde buluşma. Ulaşımımızı sağlayacak özel otobüsümüze yerleşmemizin ardından Selanik’e hareket. Daha sonra bizlere heyecanlı bir tatilin başladığın..

950,62 TL

Vizesiz Balkanlar Turu

Vizesiz Balkanlar Turu

7 Gece 8 Gün AtlasGlobal Havayolları ile Merkezi Oteller 4* ve 5* Oteller Vizesiz Turlarımız Ağustos ayından Aralık ayına kadar vardır. Fiyat,tarih ve detaylı bilgi için mutlaka arayınız, fiyatlar değişiklik gösterebilir. 1. Gün  İSTANBUL – BELGRAD - NİŞ İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde 14.00’de hazır bulunarak tamamlayacağınız bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Atlas Global Hava Yolları’nın K..

1.588,62 TL

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)