Biz Sizi Arayalım

Kabin Kiralama

Kabin Kiralama

Son yıllarda Ege ve Akdenizde mavi yolculuğun popüler olması ile gulet kiralama ve kabin kiralamaya olan talep artmıştır. Mavi yolculuğa çıkacak grubunuz tam olarak tarihi kesinleştirip, kiralanacak teknede karar verildikten sonra, bütçe durumunuz da yeterli ise özel gulet kiralama birinci tercih olacaktır. Mavi yolculuk için program yapan ve mavi tur rotasını belirleyen misafirlerimiz; son aşamada özel gulet kiralama için arkadaş veya aile grubundan bir guleti kiralamak için yeterli kişi sayısını denk getirmeye çalışmaktadırlar.

İlk aşamada mavi tur grubundaki herkesin evet katılırım, mutlaka yapalım dediği gulet kiralama ilerleyen günlerde grubun izinleri denk getirmesi kiralık gulet bütçesi çocukların okul durumu, sağlık, düğün vb. sebeplerle beğenilen tekne kiralanmaktan vazgeçmek zorunda kalınmaktadır. Peki kısıtlı bir bütçeye sahipseniz ve 3 - 4 kişi mavi tur yapmak istiyorsanız kabin kiralama seçeneğinide değerlendirdinizmi? Kiralık Gulet işi yapan acentamız bu sıkıntıyı çözmek için Bodrum, Fethiye ve Marmaris çıkış ve dönüşlü olmak üzere sizler için 16 ayrı rotada, kesin deparlı kabin kiralama turları organize ettik.
Kabin kiralama nedir?

Kabin kiralama gulet kiralama acentaları tarafından organize edilen, kesin deparlı ve belirlenmiş mavi tur rotasında minimum 6-8 kabinli, maksimum 16 kabinli teknelerin kabinine kişibaşı fiyat belirlenerek; otellerdeki tam pansiyon sistemi gibi yemeklerin dahil olduğu konaklama tatilidir. Kabin kiralama aynı otel tatilinde olduğu gibi; kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve 5 çaylarının dahil; içeceklerin extra olduğu tam pansiyon konaklamadır.

Kabin kiralama turlarının özel gulet kiralamaya göre en büyük avantajı yemeklerin fiyata dahil olmasıdır. Özel gulet kiralamada kumanya, liman masraflar, yunan ada vergileri gulet kiralama yapana ait olup kabin kiralamada tüm bu masraflar fiyata dahildir. Mavi tur kabin kiralamada örnek haftalık yemek menümüze bu linkten ulaşabilirsiniz. Kabin Kiralamada kullandığımız teknelerimiz tur tarihinden 2-3 gün evvel kiralanmakta olup gulet ismi turdan hemen önce belli olmaktadır.

Kabin kiralamada kullanılan guletlerimizde en az 3 personel (1 kaptan,1 aşçı, 1 gemici) bulunmakta olup; guletlerimizin 6-8 kabin 22 metreden başlayıp; 12-16 kabin 40 mt kadar çıkmaktadır. Kabin kiralama guletlerimizde her kabinde duş / tuvalet, 2 kişilik yatak ve dolapların bulunmaktadır. Guletlerimizin arka güvertesinde toplu halde yemek yeme imkanı sunan masa ve oturma alanı, güvertenin ön tarafında ise güneşlenme yatakları bulunmaktadır. Mavi yolculuk kabin kiralama rotalarımızda herşey dahil, yunan adaları, klimalı ve standart kategorilerde 16 ayrı turumuzdan birine katılabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak içi lütfen acentemizi araynız.

 


Booking.com