Biz Sizi Arayalım

Teknede Yaşam

Teknede Yaşam

YEMEK VE KUMANYA
Gulet Kiralamada yiyecek ve içecek; kiralama ücretine dahil olmayıp kumanya alışverişi extradır. Tam pansiyon menülerimizi sizin isteğinize göre makul saatlerde olmak şartıyla aşçımız ve diğer personel sabah kahvaltısı, öğle yemeği, akşam yemeği ve beş çayı hazırlarlar, ayrıca isteğinize göre ara öğünlerde servis edilir. Teknede servis edilecek menü ve hazırlanacak yemekler sizin istekleriniz doğrultusunda hazırlanır.

Zevkinize isteğinize göre deniz ürünleri ağırlıklı veya vejetaryen yemeklerde olmak üzere menüyü düzenleyebiliriz. Teknenin seyir ve hava durumuna göre servis saatleri kaptan tarafından değiştirilebilir. Sunulacak menü için hazır kumanya listelerimizden faydalanabilir veya alışveriş için bizden de yardım alabilirsiniz. Türk sularında veya Yunan adalarında misafirlerimiz akşam yemeklerini dışarda almak isterlerse restaurant tavsiyesiyle yardımcı olabilir, rezervasyon yaptırabiliriz.

Sizin istek ve talepleriniz doğrultusunda kiraladığınız teknenin standartına göre standart, lüks veya delüks menülerimizle size kumanya konusunda yardımcı olabiliriz.

Kumanya alışverinizi bizim yapmamızı isterseniz anlaşmalı olduğumuz Metro, Migros, Kipa'dan kuru kumanyanızı, Bodrum'un seçilmiş balıkçılarından balık, kalamar, karides vb. deniz ürünlerinizi, sebze meyve ihtiyacınızı manavdan, şarküteri ve süt ürünlerinizi de seçeceğiniz yerlerden soğuk hava zinciri bozulmadan yapabiliriz.

Bu hizmetlerimiz için sizden herhangi bir ücret talep etmiyor veya kar sağlamıyoruz. Gulet kiralamada kumanya alışverinizi kendiniz yapmak isterseniz, teknemizin aşçıları size eşlik edebilir ve aldıklarınızı taşımanız için size ücretsiz şoförlü araç tahsis edebiliriz.

Son yıllarda pazarlama ve satış tekniği olarak tekne sahipleri maliyetin altında tekne fiyatları sunup, en basit standart yemek menüsü için günlük kişibası 45-75 € arasında fiyatlarla tekne kirası kadar kumanya alışverişi için ücret istemektedirler. Acentamız aracılıgıyla yapacağınız tekne kiralamalarında acentamız kumanya alışverişinden kazanç sağlamamaktadir.

Tekneye binerken siparişi verilen kumanyanızı faturası karşılığında nakit veya kredi kartınızla ödeyebilir, market maliyetinden tüm yiyecek ve içeceklerinizi mavi turunuz için satın almış olursunuz. Gulet kiralamada karar vermeden önce teklif aldığınız fiyatları kıyaslarken lütfen bu ayrıntılarıda göz önünde bulundurun. Acentamız aracılığıyla yapacağınız tüm haftalık gulet kiralamalarında içeceklerinizi bizim aracılığımızla sipariş verebilir veya alışverişi kendinizde yapabilirsiniz.

Daha önce bahsettiğimiz satış tekniği olarak gulet kirasını uygun veren tekne sahipleri tüm içecekleri tekne barından almanız şartını öne sürmekte, 1 haftalık tatil boyunca sudan kahveye koladan biraya tüm içecekleri restaurant fiyatlarından hesaplayıp mavi tur sonunda tekne kirası kadar içecek faturasını tahsil etmektedirler. Veya içecekleri kendiniz getirmeniz karşılığında bar parası - buz parası - personel parası adı altında kişibası 100 € veya haftalık olarak 1000 - 1500 € ücret almaktadır. Acentamız aracılığıyla tekne - motoryat veya Katamaran kiralamaların da sizlerden herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

 

GULET KİRALAMADA HAZIR MENÜLER
Gulet Kiralamada yiyecek ve içecek kiralama ücretine dahil olmayıp; kumanya alışverişi ile uğraşmak, zaman harcamak istemeyen misafirlerimiz için tam pansiyon ve herşey dahil içecekleri içeren hazır menülerimiz vardır.

Mavi turda hazır menülerimizde kahvaltı, öğlen ve akşam yemeği ve 5 çayları olmak üzere tam pansiyon hizmet verilmektedir. Sabah kahvaltıları klasik Türk kahvaltısı, öğlen yemekleri sebze ağırlıklı hafif yiyecekler, 5 çayı servisinde kek, bisküvi, çay kahve sunumu, akşam yemeklerinde et ve balık yemekleri sunulmaktadır.


GENELDE MAVİ TURDA HAFTALIK MENÜLER İÇERİKLERİNE GÖRE 3 ÇEŞİTTIR
Standart / Lüks / Delüks Menü

Haftalık Standart Menü Kişibaşı: 175 €
Haftalık Lüks menü kişibaşı: 225 €
Haftalık Delüks menü kişibaşı: 275 €

Gulet Kiralamada Hersey Dahil Menülerimiz:
Mavi turda menülerimize ek olarak alabileceğiniz içecekleri de içeren herşey dahil paketlerimiz vardır. Haftalık mavi turunuz boyunca Ücrete dahil olarak 2 ayrı paket halinde herşey dahil içecek paketlerimizden alabilirsiniz.

Haftalık Herşey Dahil Alkolsüz Içecek Farkı: 75 €
(kola - fanta - sprite - çay - kahve - su - bitki çayları - soda - ayran fiyatlarımıza dahildir.)

Haftalık Herşey Dahil Bira - Şarap - Alkolsüz Içecek Farkı: 150 €
(alkolsüz içecek paketimize ek olarak Bira - Yemek Şarabı limitsiz olarak servis edilecektir.)


Booking.com